Google Partner

Analýza kľúčových slov

Profesionálne spracovanie analýzy kľúčových slov,
od Google Partnera

Aj keď nás spoločnosť Google drží v strehu so všetkými aktualizáciami algoritmov, ktoré neustále zavádzajú, jedna vec zostala celkom konzistentná pre obchodníkov, ktorí chcú optimalizovať svoje webové stránky pre vyhľadávanie je analýza kľúčových slov.
V tomto príspevku definujeme, čo je analýza kľúčových slov, prečo je dôležitá, ako spracovať analýzu pre vašu stratégiu SEO a vybrať správne kľúčové slová pre váš web.
Analýza kľúčových slov je proces hľadania vyhľadávaných výrazov, ktoré ľudia zadávajú do vyhľadávačov s cieľom použiť tieto údaje na konkrétny účel, často na optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO) alebo všeobecný marketing. Analýza kľúčových slov môže odhaliť dopyty na zacielenie, popularitu týchto dopytov, náročnosť ich hodnotenia a ďalšie.

Prečo je analýza kľúčových slov dôležitá?

Analýza kľúčových slov vám pomôže zistiť, na ktoré kľúčové slová je najlepšie zacieliť, a poskytuje cenný prehľad o dopytoch, ktoré vaša cieľová skupina skutočne hľadá na stránkach Google. Prehľad, ktorý môžete získať o týchto skutočných hľadaných výrazoch, môže pomôcť pri informovaní o stratégii obsahu, ako aj o vašej rozsiahlejšej marketingovej stratégii.

Ľudia používajú kľúčové slová na hľadanie riešení pri realizácii prieskumu online. Ak sa teda vášmu obsahu podarí dostať pred naše publikum pri vyhľadávaní, môžete získať väčšiu návštevnosť. Preto by ste mali zacieliť na tieto vyhľadávania.
Okrem toho v metodológii inbound nevytvárame obsah okolo toho, čo chceme ľuďom povedať, mali by sme vytvárať obsah okolo toho, čo ľudia chcú objaviť. Inými slovami, naše publikum k nám prichádza.

Všetko to začína analýzou kľúčových slov.

Vykonávanie analýzy kľúčových slov má mnoho výhod, medzi najobľúbenejšie dôvody patria:

Marketing Trend Insight

Efektívna analýza kľúčových slov vám môže poskytnúť prehľad o súčasných marketingových trendoch a pomôcť vám zamerať váš obsah na relevantné témy a kľúčové slová, ktoré vaše publikum hľadá.

Rast
Keď identifikujete najvhodnejšie kľúčové slová pre obsah, ktorý publikujete, tým vyššie sa umiestnite vo výsledkoch vyhľadávacieho nástroja – tým väčšiu návštevnosť pritiahnete na svoje webové stránky.

Získavanie zákazníkov

Ak má vaša firma obsah, ktorý hľadajú iní obchodní profesionáli, môžete uspokojiť ich potreby a poskytnúť im výzvu na akciu, ktorá ich privedie na cestu kupujúceho od štádia povedomia až po miesto nákupu.
Preskúmaním kľúčových slov z hľadiska ich popularity, objemu vyhľadávania a všeobecného zámeru môžete riešiť otázky, na ktoré chce väčšina ľudí vo vašom publiku odpovede.

Kľúčové slová vs. témy

Čoraz častejšie počúvame, ako veľmi sa SEO za posledných 10 rokov vyvinulo a ako nedôležité sa samotné kľúčové slová stali pre našu schopnosť dobre hodnotiť pri vyhľadávaniach, ktoré ľudia robia každý deň.

A do istej miery je to pravda, no v očiach SEO profesionála je to iný prístup. Ide skôr o zámer za týmto kľúčovým slovom a o to, či časť obsahu rieši tento zámer alebo nie (o zámere si povieme viac o minútu).

To však neznamená, že analýza kľúčových slov je zastaraný proces.

Analýza kľúčových slov vám povie, aké témy ľudí zaujímajú, a za predpokladu, že používate správny nástroj SEO, aké populárne sú tieto témy medzi vašim publikom. Operatívnym pojmom sú tu témy – preskúmaním kľúčových slov, ktoré majú za mesiac vysoký objem vyhľadávaní, môžete identifikovať a zoradiť svoj obsah podľa tém, na ktoré chcete vytvoriť obsah. Potom môžete pomocou týchto tém diktovať, ktoré kľúčové slová hľadáte a na ktoré zacieľujete.

Prvky analýzy kľúčových slov

Pri analýze kľúčových slov je potrebné venovať pozornosť trom hlavným prvkom.
  1. Relevancia
Google hodnotí obsah podľa relevantnosti. Tu prichádza na scénu koncept zámeru vyhľadávania. Váš obsah sa pre kľúčové slovo zaradí iba vtedy, ak spĺňa potreby hľadajúcich. Okrem toho musí byť váš obsah najlepším zdrojom pre dopyt. Napokon, prečo by spoločnosť Google hodnotila váš obsah vyššie, ak poskytuje menšiu hodnotu ako iný obsah, ktorý existuje na webe?
  1. Autorita
Google bude prikladať väčšiu váhu zdrojom, ktoré bude považovať za smerodajné. To znamená, že musíte urobiť všetko, čo je vo vašich silách, aby ste sa stali autoritatívnym zdrojom tým, že obohatíte svoju stránku o užitočný informačný obsah a propagujete tento obsah, aby ste získali sociálne signály a spätné odkazy. Ak nie ste v priestore vnímaní ako autoritatívni alebo ak sú SERP kľúčového slova nabité ťažkými zdrojmi, ktorým nemôžete konkurovať (ako Forbes), máte nižšiu šancu na hodnotenie, pokiaľ váš obsah nie je výnimočný.
  1. Objem
Môžete skončiť na prvej stránke pre konkrétne kľúčové slovo, ale ak ho nikto nebude hľadať, nebude to mať za následok návštevnosť vašej stránky. Niečo ako založenie obchodu v meste duchov.

Objem sa meria pomocou MSV (mesačný objem vyhľadávania), čo znamená, koľkokrát sa kľúčové slovo vyhľadá za mesiac vo všetkých publikách.
Ako skúmať kľúčové slová pre vašu SEO stratégiu.

Načrtneme proces výskumu kľúčových slov, ktorý môžete sledovať, aby vám pomohol vytvoriť zoznam výrazov, na ktoré by ste sa mali zamerať. Týmto spôsobom budete môcť vytvoriť a vykonávať silnú stratégiu kľúčových slov, ktorá vám pomôže nájsť hľadané výrazy, na ktorých vám skutočne záleží.

Krok 1: Vytvorte si zoznam dôležitých a relevantných tém na základe toho, čo viete o svojej firme.

Ak chcete začať tento proces, premýšľajte o témach, ktoré chcete hodnotiť z hľadiska všeobecných skupín. Vymyslíte približne 5 až 10 skupín tém, o ktorých si myslíte, že sú dôležité pre vaše podnikanie, a potom tieto skupiny tém použijete na to, aby ste neskôr v procese našli nejaké konkrétne kľúčové slová.
 
Ak ste pravidelným blogerom, toto sú pravdepodobne témy, o ktorých blogujete najčastejšie. Alebo možno sú to témy, ktoré sa v predajných rozhovoroch objavujú najčastejšie. Vžite sa do situácie svojich kupujúcich – aké typy tém by vaša cieľová skupina hľadala a pre ktoré by ste chceli, aby sa našla vaša firma?
Tieto údaje vám umožňujú zmerať, aké dôležité sú tieto témy pre vaše publikum a koľko rôznych podtém by ste mohli potrebovať na vytvorenie obsahu, aby ste boli s daným kľúčovým slovom úspešní. Ak sa chcete dozvedieť viac o týchto podtémach, prejdeme na krok 2 ...

Krok 2: Vyplňte tieto skupiny tém kľúčovými slovami.

Teraz, keď máte niekoľko skupín tém, na ktoré sa chcete zamerať, je čas identifikovať niektoré kľúčové slová, ktoré patria do týchto skupín. Toto sú kľúčové frázy, o ktorých si myslíte, že je dôležité zaradiť ich na SERP (stránky s výsledkami vyhľadávacieho nástroja), pretože váš cieľový zákazník pravdepodobne vyhľadáva tieto špecifické výrazy.

Napríklad, ak by sme vzali posledný balík tém pre spoločnosť zaoberajúcu sa marketingovým softvérom – „marketingová automatizácia“ – vymysleli by sme niekoľko kľúčových fráz, o ktorých si myslíme, že by ich ľudia zadali v súvislosti s touto témou. Tie môžu zahŕňať:

nástroje automatizácie marketingu
ako používať softvér na automatizáciu marketingu
čo je marketingová automatizácia?
ako zistiť, či potrebujem softvér na automatizáciu marketingu
automatizácia e-mailového marketingu
špičkové automatizačné nástroje

A tak ďalej a tak ďalej. Cieľom tohto kroku nie je prísť s konečným zoznamom kľúčových fráz. Chcete len skončiť so zoznamom fráz, o ktorých si myslíte, že by ich potenciálni zákazníci mohli použiť na vyhľadávanie obsahu súvisiaceho s konkrétnou skupinou tém. Zoznamy neskôr v procese zúžime, aby ste nemali niečo príliš nemotorné.

Hoci Google každý deň zašifruje stále viac a viac kľúčových slov, ďalším šikovným spôsobom, ako prísť s nápadmi na kľúčové slová, je zistiť, pre ktoré kľúčové slová sa už váš web nachádza. Na to budete potrebovať softvér na analýzu webových stránok, ako je Google Analytics, ktorý je k dispozícii v nástroji Analýza návštevnosti. Vykonajte hĺbkovú analýzu zdrojov návštevnosti svojej webovej lokality a prezrite si skupinu návštevnosti z organického vyhľadávania, aby ste identifikovali kľúčové slová, ktoré ľudia používajú, aby sa dostali na vašu stránku.

Opakujte toto pre toľko skupín tém, koľko máte. A pamätajte, že ak máte problém nájsť relevantné hľadané výrazy, vždy sa môžete obrátiť na svojich kolegov, ktorí sú v kontakte so zákazníkmi – tých, ktorí pracujú v oblasti predaja alebo služieb, a opýtať sa ich, aké typy výrazov používajú ich potenciálni zákazníci, alebo aké majú bežné otázky. To sú často skvelé východiskové body pre analýzu kľúčových slov.

Krok 3: Pochopte, ako zámer ovplyvňuje analýza kľúčových slov a podľa toho analyzujte.

Ako sme povedali v predchádzajúcej časti, zámer používateľa je teraz jedným z najdôležitejších faktorov vašej schopnosti dosiahnuť dobré hodnotenie vo vyhľadávačoch, ako je Google. Dnes je dôležitejšie, aby vaša webová stránka riešila problém, ktorý chcel vyhľadávač vyriešiť, než jednoducho obsahuje kľúčové slovo, ktoré použil. Ako to teda ovplyvní analýzu kľúčových slov, ktorú robíte?
Je ľahké považovať kľúčové slová za nominálnu hodnotu a bohužiaľ, kľúčové slová môžu mať pod povrchom mnoho rôznych významov. Keďže zámer vyhľadávania je taký dôležitý pre váš potenciál hodnotenia, musíte byť obzvlášť opatrní pri interpretácii kľúčových slov, na ktoré zacieľujete.

Povedzme, že napríklad skúmate kľúčové slovo „ako si založiť blog“ pre článok, ktorý chcete vytvoriť. „Blog“ môže znamenať blogový príspevok alebo webovú stránku blogu samotnú a to, aký je zámer hľadajúceho za týmto kľúčovým slovom, ovplyvní smerovanie vášho článku. Chce sa hľadajúci dozvedieť, ako začať samostatný blogový príspevok? Alebo chcú vedieť, ako vlastne spustiť doménu webu pre účely blogovania? Ak je vaša obsahová stratégia zacielená len na ľudí, ktorí sa zaujímajú o to druhé, musíte sa uistiť o zámere kľúčového slova, než sa k nemu prihlásite.
Ak chcete overiť, aký je zámer používateľa v kľúčovom slove, je dobré jednoducho zadať toto kľúčové slovo do vyhľadávača a zistiť, aké typy výsledkov sa objavia. Uistite sa, že typ obsahu Google úzko súvisí s tým, čo chcete pre kľúčové slovo vytvoriť.

Krok 4: Preskúmajte súvisiace hľadané výrazy.

Toto je kreatívny krok, na ktorý ste už možno mysleli pri analýze kľúčových slov. Ak nie, je to skvelý spôsob, ako tieto zoznamy vyplniť.

Ak sa snažíte vymyslieť viac kľúčových slov, ktoré by ľudia mohli hľadať na konkrétnu tému, pozrite sa na súvisiace hľadané výrazy, ktoré sa objavia, keď zadáte kľúčové slovo do Google. Keď zadáte frázu a prejdete na koniec výsledkov Google, všimnete si niekoľko návrhov na vyhľadávania súvisiace s vaším pôvodným vstupom. Tieto kľúčové slová môžu podnietiť nápady na ďalšie kľúčové slová, ktoré možno budete chcieť vziať do úvahy.

Krok 5: Použite nástroje na výskum kľúčových slov vo svoj prospech.

Výskum kľúčových slov a nástroje SEO vám môžu pomôcť prísť s ďalšími nápadmi na kľúčové slová na základe kľúčových slov s presnou zhodou a kľúčových slov s frázovou zhodou na základe nápadov, ktoré ste doteraz vygenerovali. Niektoré z najpopulárnejších zahŕňajú:
 
  • Ahrefs
  • SEMrush
  • Ubersuggest
  • Plánovač kľúčových slov Google
  • SECockpit
  • Kľúčové slová všade
  • Moz
  • KeywordTool.io
  • KWFinder
 
Ako nájsť a vybrať kľúčové slová pre váš web
Keď už máte predstavu o kľúčových slovách, ktoré chcete hodnotiť, teraz je čas spresniť zoznam na základe tých, ktoré sú pre vašu stratégiu najvhodnejšie. Tu je postup:

Krok 1. Pomocou nástroja Google Keyword Planner zredukujte svoj zoznam kľúčových slov.

V Plánovači kľúčových slov Google môžete získať odhady objemu vyhľadávania a návštevnosti pre kľúčové slová, ktoré zvažujete. Potom zoberte informácie, ktoré ste sa naučili z Plánovača kľúčových slov, a použite Google Trends na vyplnenie niektorých prázdnych miest.

Použite Plánovač kľúčových slov na označenie akýchkoľvek výrazov vo svojom zozname, ktoré majú príliš malý (alebo príliš veľký) objem vyhľadávania a nepomáhajú vám udržiavať zdravý mix, ako sme hovorili vyššie. Ale skôr, než čokoľvek odstránite, pozrite si ich históriu trendov a projekcie v Google Trends. Môžete vidieť, či povedzme niektoré nízkoobjemové výrazy môžu byť skutočne niečím, do čoho by ste mali teraz investovať – a ťažiť z toho neskôr.

Alebo si možno len prezeráte zoznam výrazov, ktorý je príliš nepraktický a musíte ho nejako zúžiť... Google Trends vám môže pomôcť určiť, ktoré výrazy majú stúpajúci trend, a preto si zaslúžia väčšiu pozornosť.

Krok 2: Uprednostnite nízko súvisiace frázy.

Uprednostňovaním nízko súvisiacich fráz máme na mysli uprednostnenie kľúčových slov, pri ktorých máte šancu získať hodnotenie na základe autority vášho webu.
Veľké spoločnosti zvyčajne siahajú po kľúčových slovách s vysokým objemom vyhľadávania, a keďže tieto značky sú už dobre zavedené, Google ich zvyčajne odmeňuje autoritou v mnohých témach.

Môžete tiež zvážiť kľúčové slová, ktoré majú malú konkurenciu. Kľúčové slová, ktoré ešte nemajú viacero článkov bojujúcich o najvyššiu pozíciu, vám môžu poskytnúť miesto v predvolenom nastavení – ak sa ho nesnaží získať nikto iný.

Krok 3: Skontrolujte mesačný objem vyhľadávania (MSV) pre kľúčové slová, ktoré ste si vybrali.

Chcete písať obsah okolo toho, čo chcú ľudia objaviť, a kontrola MSV vám v tom môže pomôcť.

Mesačný objem vyhľadávania je počet, koľkokrát za mesiac zadáte vyhľadávací dopyt alebo kľúčové slovo do vyhľadávačov. Nástroje ako searchvolume.io alebo Google Trends vám môžu bezplatne pomôcť nájsť najhľadanejšie kľúčové slová v súvisiacich skupinách kľúčových slov.

Krok 4: Pri výbere kľúčových slov zohľadnite funkcie SERP.

Existuje niekoľko úryvkov funkcií SERP, ktoré Google zvýrazní, ak sa použijú správne. Jednoduchý spôsob, ako sa o nich dozvedieť, je vyhľadať kľúčové slová podľa vášho výberu a zistiť, ako vyzerá prvý výsledok. Ale pre rýchly prehľad o typoch vybraných úryvkov SERP zhrnieme, čo to je.

Balíky obrázkov

Balíky obrázkov sú výsledky vyhľadávania zobrazené ako vodorovný riadok obrázkov, ktoré sa zobrazujú v organickej polohe. Ak existuje balík obrázkov, mali by ste napísať príspevok s množstvom obrázkov, aby ste získali umiestnenie v ňom.

Úryvky odsekov

Odporúčané úryvky alebo úryvky odsekov sú krátke úryvky textu, ktoré sa zobrazujú v hornej časti výsledkov vyhľadávania Google a poskytujú rýchle odpovede na bežné vyhľadávacie dopyty. Pochopenie zámeru hľadajúceho a poskytnutie výstižných odpovedí môže pomôcť získať umiestnenie.

Zoznam úryvkov

Úryvky zo zoznamov alebo zoznamy sú úryvky vytvorené pre príspevky, v ktorých sa uvádzajú kroky na vykonanie niečoho od začiatku do konca – často pre vyhľadávania typu „Ako na to“. Vytváranie príspevkov s priamymi, jasnými pokynmi a formátovaním môže pomôcť získať toto umiestnenie.

Úryvky videa

Úryvky videa sú krátke videá, ktoré Google zobrazí v hornej časti stránky vyhľadávacích dopytov namiesto úryvkov v texte. Uverejnenie videa na YouTube aj na vašich webových stránkach vám môže pomôcť získať toto umiestnenie, ak je označené v zacielených kľúčových slovách, ktoré ľudia hľadajú.
Krok 5: Skontrolujte, či sa v každom segmente nachádza kombinácia výrazov v hlavičke a kľúčových slov s dlhým koncom.

Výrazy v hlavičke sú kľúčové frázy, ktoré sú vo všeobecnosti kratšie a všeobecnejšie – zvyčajne majú dĺžku len jedno až tri slová v závislosti od toho, s kým hovoríte. Dlhé kľúčové slová sú na druhej strane dlhšie kľúčové frázy, ktoré zvyčajne obsahujú tri alebo viac slov.

Je dôležité skontrolovať, či máte kombináciu hlavných a dlhodobých výrazov, pretože vám to poskytne stratégiu kľúčových slov, ktorá je dobre vyvážená s dlhodobými cieľmi a krátkodobými výrazmi. Je to preto, že výrazy v hlavičke sa vo všeobecnosti vyhľadávajú častejšie, vďaka čomu sú často (nie vždy, ale často) oveľa konkurencieschopnejšie a ťažšie sa hodnotia ako výrazy s dlhým koncom. Zamyslite sa nad tým: Bez toho, aby ste čo i len hľadali objem vyhľadávania alebo obtiažnosť, ktorý z nasledujúcich výrazov by podľa vás bolo ťažšie zoradiť?
ako napísať skvelý blogový príspevok

blogovanie

Ak ste odpovedali #2, máte úplnú pravdu. Nenechajte sa však odradiť. Zatiaľ čo výrazy v hlavičke sa vo všeobecnosti môžu pochváliť najväčším objemom vyhľadávania (čo znamená väčší potenciál posielať vám návštevnosť), úprimne povedané, návštevnosť, ktorú získate z výrazu „ako napísať skvelý blogový príspevok“, je zvyčajne žiadanejšia.

prečo?

Pretože niekto, kto hľadá niečo také konkrétne, je pravdepodobne oveľa kvalifikovanejší vyhľadávač vášho produktu alebo služby (za predpokladu, že sa pohybujete v blogovom priestore), ako niekto, kto hľadá niečo skutočne všeobecné. A keďže longtailové kľúčové slová bývajú špecifickejšie, je zvyčajne jednoduchšie zistiť, čo ľudia, ktorí tieto kľúčové slová hľadajú, skutočne hľadajú. Na druhej strane niekto, kto hľadá hlavný výraz „blogovanie“, ho môže hľadať z mnohých dôvodov, ktoré nesúvisia s vašou firmou.

Skontrolujte preto svoje zoznamy kľúčových slov, aby ste sa uistili, že máte vhodnú kombináciu výrazov v hlavičke a kľúčových slov s dlhým textom. Určite chcete nejaké rýchle texty, ktoré vám umožnia kľúčové slová s dlhým textom, ale mali by ste sa tiež pokúsiť z dlhodobého hľadiska odstrániť zložitejšie výrazy.
Krok 6: Pozrite sa, ako sa konkurenti hodnotia pre tieto kľúčové slová.
To, že váš konkurent niečo robí, neznamená, že to musíte urobiť vy. To isté platí pre kľúčové slová. To, že je kľúčové slovo dôležité pre vášho konkurenta, neznamená, že je dôležité aj pre vás. Pochopenie kľúčových slov, podľa ktorých sa vaši konkurenti pokúšajú hodnotiť, je však skvelý spôsob, ako vám pomôcť dať vášmu zoznamu kľúčových slov ďalšie hodnotenie.

Ak váš konkurent hodnotí určité kľúčové slová, ktoré sú vo vašom zozname, určite má zmysel pracovať na zlepšení hodnotenia pre tieto kľúčové slová. Neignorujte však tie, o ktoré sa zdá, že vaši konkurenti nezaujímajú. Môže to byť skvelá príležitosť aj pre vás vlastniť podiel na trhu za dôležitých podmienok.
Pochopenie rovnováhy výrazov, ktoré môžu byť kvôli konkurencii trochu zložitejšie, v porovnaní s tými výrazmi, ktoré sú o niečo realistickejšie, vám pomôže udržať podobnú rovnováhu, akú umožňuje kombinácia výrazov s dlhým textom. Pamätajte, že cieľom je zoznam kľúčových slov, ktoré poskytujú rýchle texty, ale tiež vám pomôžu pokročiť smerom k väčším a náročnejším cieľom SEO.
Pýtate sa, ako zistíte, aké kľúčové slová hodnotia vaši konkurenti? Okrem manuálneho vyhľadávania kľúčových slov v prehliadači inkognito a zisťovania pozícií vašich konkurentov vám Arel="noopener" target="_blank" hrefs umožňuje spustiť množstvo bezplatných prehľadov, ktoré vám ukážu najlepšie kľúčové slová pre doménu, ktorú zadáte. Je to rýchly spôsob, ako získať predstavu o typoch výrazov, ktoré hodnotia vaši konkurenti.

Najlepšie kľúčové slová pre SEO

Pochopte, že neexistujú žiadne „najlepšie“ kľúčové slová, iba tie, ktoré vaše publikum veľmi vyhľadáva. S ohľadom na túto skutočnosť je len na vás, aby ste vytvorili stratégiu, ktorá vám pomôže hodnotiť stránky a zvyšovať návštevnosť.
Najlepšie kľúčové slová pre vašu stratégiu SEO budú brať do úvahy relevantnosť, autoritu a objem. Chcete nájsť veľmi vyhľadávané kľúčové slová, o ktoré môžete primerane súťažiť na základe:

Úroveň konkurencie, proti ktorej stojíte.

Vaša schopnosť produkovať obsah, ktorý svojou kvalitou prevyšuje aktuálne hodnotenie.
A máte správne kľúčové slová pre SEO vášho webu
Teraz máte zoznam kľúčových slov, ktoré vám pomôžu zamerať sa na správne témy vášho podnikania a prinesú vám krátkodobé a dlhodobé zisky.
 
Nezabudnite prehodnocovať tieto kľúčové slová každých pár mesiacov – raz za štvrťrok je dobrý štandard, ale niektoré firmy to radi robia ešte častejšie. Keď získate ešte väčšiu autoritu v SERP, zistíte, že môžete do svojich zoznamov pridávať ďalšie a ďalšie kľúčové slová, ktoré budete riešiť, keď budete pracovať na udržiavaní svojej súčasnej prítomnosti a na raste v nových oblastiach navyše.

Analýza kľúčových slov detailne

Obchodný cieľ

Obchodný cieľ

Predaj produktov alebo služieb, zvýšenie objednávok
Stratégia

Stratégia

Návrh vhodnej predajnej stratégie je úvod úspechu
Meranie, nastavenie

Meranie, nastavenie

Dôležité je to aby sme vedeli odkiaľ chodia zákazníci
Spustenie

Spustenie

Zber dát a pravideľná optimalizácia v prospech progresu
Vyhodnotenie

Vyhodnotenie

Pravideľné vyhodnotenie je základom dlhodobého úspechu

Pre klientov je základná
analýza kľúčových slov zadarmo !

Kontaktuj nás

Telefonické konzultácie poskytujeme zadarmo
+421 (0) 908 771 673
Prídeme k Vám?
info@roi-index.com

Napísali o nás

Anna

Anna

Maximálna spokojnosť. Profesionalita, ochota, ľudsky prístup a odbornosť je u tejto spoločnosti samozrejmosťou. 100% odporúčam.
Marek

Marek

Bol som veľmi spokojný, k tomu nič viac netreba, maximálna spokojnosť.
Ján

Ján

Som veľmi spokojný. Marketingová agentúra odviedla vynikajúcu prácu. Sú nesmierne kreatívni s profesionálnym prístupom na úrovni.
Miro

Miro

Odborník na vysokej úrovni, s praxou s Google Ads a Google Analytics, môžem len odporučiť
Silvia

Silvia

Profesionalita, rýchlosť a ochota je 100% zaručená. Otázky a problémy ktoré treba vyriešiť sú vybavené lusknutím prsta ;-). Určite odporúčam.
Monika

Monika

Profesionálny a zároveň ľudský prístup

Pomôžeme s analýzou kľúčových slov

Komu pomáhame