Blog

Marketingová agentúra ROI index

Platená reklama na Google

Platená reklama na Google

Uvažujete o inzercii na Googli? S miliardami ľudí, ktorí každý deň používajú vyhľadávací nástroj, je to jeden z najlepších spôsobov, ako osloviť vašu cieľovú skupinu online. Služba Google Ads, predtým známa ako Google Adwords, vám umožňuje komunikovať so zákazníkmi, ktorí hľadajú konkrétne produkty, služby alebo informácie. V tejto príručke vás prevedieme tým, čo je Google Ads a ako môže vaša firma profitovať z používania tejto platformy plateného vyhľadávania.

Druhy reklamy na internete

Druhy reklamy na internete

Druhy reklamy na internete zahŕňajú bannerovú, sémantickú, pridruženú, sociálne siete a mobilnú reklamu.

KĽÚČOVÉ BODY

Reklama na internete poskytuje spoločnostiam lacný spôsob zobrazovania personalizovaných reklám vo webových a mobilných rozhraniach. Online reklama sa pri poskytovaní personalizovaných reklám spotrebiteľom vo veľkej miere spolieha na kontextové a behaviorálne zacielenie. Medzi rôzne taktiky mobilnej reklamy patrí reklama na nečinnej obrazovke, inzercia aplikácií a služba DoubleClick pre reklamu.

Marketing pre zlatníctvá

Marketingové stratégie pre značky šperkov: Efektívny marketingový plán na podporu víťaznej stratégie.

Spotrebitelia čoraz pohodlnejšie nakupujú šperky online a od pandémie robia oveľa viac veľkých nákupov online ako pred piatimi rokmi. Očakáva sa, že online predaj šperkov bude rásť v priemere o 3,9 % ročne.

Marketing pre dopravné firmy

Ako člen dopravnej a logistickej spoločnosti si vaša práca môže vyžadovať, aby ste jazdili po celej krajine. To nepochybne zahŕňa niekoľko veľmi dlhých úsekov na ceste.

Čo urobíte na tých dlhých jazdách, keď hľadáte miesto, kde by ste sa zastavili na obed, a pri najbližšom výjazde vidíte billboard s reklamou na vašu obľúbenú reštauráciu? Asi sa tam zastavíte na jedenie, však?

Marketing pre stavebné firmy

Solídny plán digitálneho marketingu pre stavebné spoločnosti pomáha priviesť do vášho podnikania viac klientov. Moderné stavebné firmy si nemôžu dovoliť ignorovať dôležitosť digitálneho marketingu. Ak nemáte silné digitálne zastúpenie, riskujete, že zaostanete za konkurenciou. Pri správnej  implementácii správnych stratégií môžu stavebné firmy prosperovať v digitálnom veku.

Politický marketing

S voľbami v plnom prúde sa občania sústreďujú na rozhodovanie o tom, kto získa ich hlas. Iste, témy zostávajú dôležitou súčasťou politických kampaní. Dôležitú úlohu však zohráva aj imidž kandidáta. Voliči si musia vedieť predstaviť kandidáta ako výhercu.

Marketing pre hotely a penzióny

Či už ste skúsený hotelier alebo úplne nový v pohostinstve, viete, že marketing hrá zásadnú úlohu pri prilákaní čo najväčšieho počtu cestovateľov a optimalizácii úspechu vášho hotela. Potrebujete marketingový plán, ktorý spája mnoho stratégií na zvýšenie výnosov pre hotel prístupom a správou viacerých kanálov, aby ste oslovili zákazníkov, ktorí sa najlepšie hodia pre vašu firmu. Správny hotelový marketing vám pomôže propagovať vašu firmu, prilákať cestovateľov a predávať vaše služby. Táto príručka načrtáva rôzne marketingové stratégie v odvetví pohostinstva, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa o vašich prioritách a vytvoriť najlepší marketingový plán pre váš hotel.

Marketing pre personálne agentúry

Šesť úderných marketingových nápadov pre vašu personálnu agentúru.

Marketing vašej agentúry v tak preplnenom odvetví, ako je nábor, môže byť obrovskou výzvou. Dobrí náboroví pracovníci vedia, ako sa ponáhľať, takže vyniknúť tvrdou prácou vás dostane ďaleko. Ak sa zaviažete k obsahovému marketingu, budete mať náskok pred niektorými z vašich konkurentov, ale bude ťažké presadiť sa, ak použijete rovnakú taktiku ako všetci ostatní. Môžete si najať personálnu marketingovú agentúru (ako my!), ale uvedomujeme si, že pre niektorých to nie je v rozpočte.

Marketing pre technologické firmy

B2B marketingové stratégie pre softvérové ​​a technologické spoločnosti. Technologické a softvérové ​​spoločnosti majú často čo vykrikovať, ale môže byť ťažké dostať správu pred tých správnych ľudí. Tu sa pozrieme na najlepšie marketingové stratégie, ktoré budete potrebovať na úspech.

Marketing pre výrobné firmy

Hoci mnohé výrobné a priemyselné spoločnosti úspešne implementujú aspekty marketingu, ako sú e-mailové kampane, zapojenie sociálnych médií a moderná webová stránka, vždy je čo zlepšovať.

Marketing pre phrama firmy

Digitálny marketing pre farmaceutické spoločnosti. Vedenie farmaceutických marketingových iniciatív je náročné. Odvetvie funguje pod prísnou reguláciou, vďaka čomu je nevyhnutné, aby vaše marketingové stratégie a reklamné kampane v oblasti farmaceutických výrobkov spĺňali pravidlá a predpisy odvetvia.

Marketing pre cestovné kancelárie

Online cestovný marketing je náročný. Konkurencia je tvrdá a návratnosť investícií je často nízka. Žonglovanie s rezerváciami, klientmi, personálom a marketingom je zaujímavé.

Marketing pre salóny v roku 2022

Ako na marketing pre salóny krásy? Internet nám ponúka množstvo možností avšak len vhodný výber reklamných kanálov nám naozaj pomôže preraziť pri súčasnej konkurencii.

Marketing pre školy

Je podľa vás marketing školy dôležitý? Viete, ako môže marketing prospieť vašej škole?

Školský marketing je jednou z vecí, ktoré sú často prehliadané a ponechané na konci zoznamu úloh. V dnešnom blogu sa môžete presne dozvedieť, prečo je školský marketing taký nevyhnutný pre vašu školu v roku 2022 a neskôr!

Ako správne osloviť rodičov žiakov, o ktorých sa uchádzajú základné, stredné a vysoké školy? Cielenou reklamou na internete je to veľmi jednoduché.

Marketing pre realitné kancelárie a maklérov

Marketing pre realitné kancelárie a maklérov

Nemusíme vám hovoriť, že jazda na ošúchanom, vŕzgajúcom malom Hyundai na stretnutie s majiteľmi domov znižuje vaše šance na získanie práva na predaj ich domu.

Možno ste nevedeli, že vaša online prítomnosť vám môže v prvom rade brániť v stretnutí.

V digitálnom veku existuje toľko príležitostí na prilákanie a konverziu predajcov a kupujúcich pre vaše podnikanie v oblasti nehnuteľností.

Realizujeme marketing pre realitné kancelárie a realitných maklérov. Výsledok našej práce je zber kontaktov, ľudí, ktorí predávajú svoje nehnuteľnosti a/alebo predaj developérskych projektov alebo predaj celej ponuky v realitách.

Reklama na internete

Reklamy na internete

Reklama na internete pre firmy: Vytvorenie dokonalého plánu, ktorý získa zákazníkov, ktorých chcete.

Optimalizácia pre vyhľadávače

Optimalizácia pre vyhľadávače

Optimalizácia pre vyhľadávače s garanciami

Facebook reklama

Facebook reklama

Facebook je najväčšia sociálna sieť pri počte používateľov, ktorí túto sociálnu sieť používajú denne a mnohí ju majú vždy pri sebe, vo svojich mobiloch.

Digitál marketing

Digitál marketing

Opíšeme si čo je digitálny marketing, ako sa používa a napíšeme si jeho využitie v praxi.

Bannerová reklama

Bannerová reklama

Banner (anglicky „prápor“, „plagát“, po slovensky sa niekedy označuje ako reklamný prúžok) je druh reklamy používaný na web stránkach, či v aplikáciách. Jedná sa o spravidla obdĺžnikový obrázok či animáciu, prípadne interaktívnu grafiku zobrazenú najčastejšie v blízkosti okraja obrazovky. Bannery tvoria stále jednu z častých foriem reklamy na internete.

Reklamná kampaň

Reklamná kampaň

Reklamná kampaň sa používa takmer v každej forme reklamy. My si povieme viac o reklamných kampaniach používaných na internete.
Každá reklamná kampaň obsahuje jednu alebo viac reklamných skupín, stretnete sa s nimi aj v Google ads a Facebook ads.

PPC reklama

PPC reklama

PPC reklama je v súčasnosti asi najpoužívanejšia forma reklamy na internete. Využívajú vždy nové firmy alebo spoločnosti, ktoré prišli na trh s novým produktom alebo službou.

Kľúčové slová

Kľúčové slová

Kľúčové slová sa používajú pomerne často na internete vo viacerých spojeniach.

Ako pridať nového používateľa do Google Merchant Center

Ako pridať nového používateľa do Google Merchant Center

Návod ako pridať práva agentúre pre Google Merchant Center

UX analýzy

UX analýzy

Vďaka UX (User experience) analýzy získate prehľad ako sa rôzni návštevníci správajú na Vašich web stránkach alebo eshope. 

SEO kurzy

SEO kurzy

SEO kurzy sú zamerané pre takmer všetkých, ktorí majú záujem sa oboznámiť alebo zdokonaliť v SEO problematike, čiže aj pre začiatočníkov i pokročilých azda je vhodné aby daný záujemca poznal základy HTML, prípadne ho aj túto oblasť naučíme.

Marketingová agentúra v Trenčíne

Marketingová agentúra v Trenčíne

Podnikáte na internete a záleží Vám na návratností investícií do reklamy na internete?

Marketingová agentúra v Bratislave

Marketingová agentúra v Bratislave

Kvalitné marketingové služby určite ocení každý prevádzkovateľ eshopov alebo web stránok, ktorý chce využiť potenciál online trhu vo svoj prospech. Ak máte krásne web stránky ale nie sú navštevované, moc Vám to v businesse nepomôže. Ponúkame riešenie. Oslovíme práve len Vašich potenciálnych zákazníkov s Vašou ponukou produktov alebo služieb, tým si šetríte svoj rozpočet a využívate ho efektívne.

SEO optimalizácia

SEO optimalizácia

SEO optimalizácia s garantovanými výsledkami

SEO analýzy – ako na lepšie pozície vo vyhľadávaní s uznávanými SEO nástrojmi

SEO analýzy – ako na lepšie pozície vo vyhľadávaní s uznávanými SEO nástrojmi

SEO analýza obsahuje údaje o aktuálnom stave Vašich web stránok alebo eshope, poukazuje na nedostatky, ktoré je potrebné upraviť, doplniť alebo zmeniť.

Analýza kľúčových slov so svetovo uznávanými SEO nástrojmi

Analýza kľúčových slov so svetovo uznávanými SEO nástrojmi

Výstup analýzy kľúčových slov je zoznam kľúčových slov na ktoré sa Vám oplatí optimalizovať obsah Vašich web stránok alebo eshopu pri použití SEO služby a tiež pri reklame na internete, presne viete, ktoré kľúčové slová použiť práve pre Vaše podnikanie.

Reklamy na internete cenník

Reklamy na internete cenník

Aj vy potrebujete kontrolu svojich reklám na internete?

Reklamy na internete

Reklamy na internete

Prináša Vám Vaša aktuálna reklama na internete potrebný prínos a plní Váš obchodný cieľ?

Nastavenia Google reklamy

Nastavenia Google reklamy

Na čo treba myslieť pri pravidelnom nastavovaní Google reklamy?

SEO analýzy

SEO analýzy

SEO analýza patrí medzi prvých správnych pár krokov k lepším pozíciám v neplatenom, organickom vyhľadávaní.

Kurzy online marketingu

Google kurzy alebo tiež kurzy online marketingu sú zamerané na kvalitu, z toho vyplýva, že je jeden záujemca a jeden špecialista priamo z praxe. Po dohode je možné preškoliť i väčšiu skupinu priamo u Vás vo firme alebo online.

Digitálny podpis

Digitálny podpis je všeobecnejší variant elektronického podpisu, používaný len na overenie integrity údajov - nepozmenenosť. Neumožňuje overiť ich autentifikáciu - pôvod.

Google reklamy, SEO Optimalizácia pre vyhľadávače

Google reklamy, SEO Optimalizácia pre vyhľadávače

V článku je uvedený rozdiel medzi Google reklamou a SEO optimalizáciou pre vyhľadávače, poukážeme na pozitíva i negatíva oboch riešení.

Obsahový marketing

Obsahový marketing

Obsahový marketing alebo tiež content marketing je dôležitou časťou úspešnosti predaja svojich služieb alebo produktov na internete. Originálny a prínosný obsah pre potenciálnych zákazníkov sa radí medzi najväčšiu hodnotu.

Kurz Google reklamy a Facebook reklamy

Kurz Google reklamy a Facebook reklamy

Začíname online už 7.3.2022, tak už neváhajte a prihláste sa. Preferujeme kvalitu vykonanej práce, pred kvantitou.

Kurz Facebook reklamy

Kurz Facebook reklamy

Začíname online už 3.3.2022, tak už neváhajte a prihláste sa. Preferujeme kvalitu vykonanej práce, pred kvantitou.

Kurz online marketingu

Kurz online marketingu

Začíname online už 1.3.2022, tak už neváhajte a prihláste sa. Preferujeme kvalitu vykonanej práce, pred kvantitou.

Kurz Google reklamy a Facebook reklamy

Kurz Google reklamy a Facebook reklamy

Začíname online už 4.4.2022, tak už neváhajte a prihláste sa. Preferujeme kvalitu vykonanej práce, pred kvantitou.

Kurz Facebook ads

Kurz Facebook ads

Kurzy Facebook ads zadarmo pre každého, po schválení. Kurzy sa realizujú online cez Google Meet alebo podobný komunikačný kanál, kde si nazdieľame obrazovku a lektor Vám presne popisuje čo je správne, ako postupovať aby ste splnili svoje obchodné ciele, popisuje časté chyby, ktoré sa robia v praxi a samozrejme odpovedá na Vaše otázky.

Kurz online marketingu

Kurz online marketingu

Kurzy online marketingu zadarmo pre každého, po schválení. Kurzy sa realizujú online cez Google Meet alebo podobný komunikačný kanál, kde si nazdieľame obrazovku a lektor Vám presne popisuje čo je správne, ako postupovať aby ste splnili svoje obchodné ciele, popisuje časté chyby, ktoré sa robia v praxi a samozrejme odpovedá na Vaše otázky.

Kurzy Google ads

Kurzy Google ads

Kurzy Google ads zadarmo pre každého, po schválení. Kurzy sa realizujú online cez Google Meet alebo podobný komunikačný kanál, kde si nazdieľame obrazovku a lektor Vám presne popisuje čo je správne, ako postupovať aby ste splnili svoje obchodné ciele, popisuje časté chyby, ktoré sa robia v praxi a samozrejme odpovedá na Vaše otázky.

Konzultácie online marketingu

Konzultácie online marketingu

Konzultácie online marketingu zadarmo pre každého. 

Image

Pomáhame firmám rásť na online trhu a spolu dosahovať obchodné ciele klientov pre ich spokojnosť

ROI index

Reklama na internete

Sociálne siete

Image
© 2022 ROI index | Marketingová agentúra v Bratislave a Trenčíne
Image

Pomáhame firmám rásť

Office

Krajná 86
Bratislava

Office

Gen. M. R. Štefánika 426
Trenčín

Sídlo

Lermontovova 3
Bratislava
+421 908 771 673