• Google Partner

Blog online marketingu

Marketingová agentúra v Bratislave

Marketingová agentúra v Bratislave

Kvalitné marketingové služby určite ocení každý prevádzkovateľ eshopov alebo web stránok, ktorý chce využiť potenciál online trhu vo svoj prospech. Ak máte krásne web stránky ale nie sú navštevované, moc Vám to v businesse nepomôže. Ponúkame riešenie. Oslovíme práve len Vašich potenciálnych zákazníkov s Vašou ponukou produktov alebo služieb, tým si šetríte svoj rozpočet a využívate ho efektívne.


Ak máte lokálnu výrobnú firmu, máte záujem aby sa o Vašich službách dozvedeli ľudia práve z Vášho okolia.

Ak máte eshop s produktami, tiež máte záujem o nových zákazníkov z lokalít kde im môžete doručiť objednané produkty a naopak nezobrazovať reklamy, tam kde nedoručujete.

Ponúkame marketingové služby, kde sa často pracovný vzťah zmení na priateľský a toto je pre nás tiež najcennejšie. Zistíme procesy vo Vašej firme, prípadne navrhneme ich optimalizáciu pre vyššiu efektivitu a samozrejme v prospech Vašich zákazníkov. Môžem spomenúť napr. úpravou procesov sa klientovi podarilo skrátiť čas doručenia objednávok z 3-4 dní na priemer 2 dni, čo každý ocení.

Máte prosperujúci eshop alebo chcete viac online objednávok?

Je to o vzťahu, my dbáme aby Vaše investície do reklamy na internete boli použité v prospech nových objednávok a hlavne aby sa Vám oplatili. Nie je reklama ako reklama, my robíme reklamu pre Vám individuálne, aby sa Vám oplatila. Počítame s návratnosťou investície do reklamy a práve reklama na internete je práve tá reklama, ktorá sa najlepšie vyhodnotí, pri správnom nastavení, čo je u nás samozrejmosť.

Pomáhame firmám rásť a tvoríme nové vzťahy medzi klientom a nami a samozrejme medzi klientom a jeho zákazníkmi. Je to o komunikácií, vy poznáte najlepšie svojich zákazníkov, povedzte nám o nich čo najviac a my ešte lepšie zacielime reklamy na internete pre Vás, Vašich zákazníkov.

 

Vývoj eshopov

 

Ako je vidieť z grafu vyššie je jasné, že obraty v e-coomerce svete dlho niekoľko rokov po sebe rastú závratnými číslami. Viete aký podiel objednávok máte práve vy z internetu?

Radi Vám pomôžeme aj s navýšením nových objednávok z online sveta.