Dostaneme Váš biznis na vrchol s Google reklamou!

Google ads je jedným z najlepších nástrojov na generovanie zákazníkov. Ponúka rôzne možnosti reklamy na internete. S našimi skúsenosťami a individuálnym prístupom Vám nastavíme reklamy tak, aby sa splnili Vaše obchodné ciele

Každý mesiac Vám pridáme až 10% kreditu do Google reklamy

Google reklama

Google reklama je v dnešnej dobe najčastejší spôsob online marketingu. Ponúka rôzne možnosti reklamy na internete vďaka robustnému prostrediu a možnostiam detailného nastavenia. Najznámejšie Google reklamy sú vo vyhľadávaní, bannerovej reklame a remarketingu.

Našim individuálnym prístupom nastavíme reklamy tak aby plnili Vaše obchodné ciele. 

S našimi profesionálnymi skúsenosťami počas 20 rokov v reklame na internete a stovkami realizovanými reklamami na internete Vám zaručíme kvalitné a hlavne odborné nastavenie Google reklamy.

Poznajte s nami bezkonkurenčné výhody Google reklamy!
Google ads
GoogleAds
  • Riešenie, ktoré navrhneme bude detailné a bude možné ho aplikovať do praxe takmer okamžite, v závislosti na objeme prác a požiadaviek.


  • Vypočujeme Vás, radi spoznáme Vaše firemné procesy, čo chcete dosiahnúť a koľko investovať do reklamy. Rozpočet je možné použiť podľa Vašich možností, každý má iné možnosti a tiež záleží od oblasti podnikania a Vašej konkurencie.


  • Ak máte existujúci Google ads účet, spracujeme Vám analýzu zadarmo. Vy sa potom rozhodnete či pôjdeme spolu do spolupráce.

  • Našim cieľom je Vaša spokojnosť s pozitívnymi výsledkami, počítame s návratnosťou investície do reklamy.


  • V prehľadných reportoch uvidíte progres zobrazovania reklamy, počet kliknutí na reklamy a zvýšený záujem o Vaše služby alebo produkty a ROI index bude Vašim partnerom v Google reklame.
Riešenie, ktoré navrhneme bude detailné a bude možné ho aplikovať do praxe takmer okamžite, v závislosti na objeme prác a požiadaviek.
Výber Google kampane

Reklama vo vyhľadávaní Google

Reklama vo vyhľaldávaní Google


Vhodným výberom kľúčových slov sa Vaše reklamy zobrazia len zákazníkom, ktorí majú záujem o Vaše služby či produkty. Odborným nastavením zvýšime skóre optimalizácie reklamy, čím získame nižšiu cenu za klik pay per click.

Za zobrazovanie reklamy neplatíte.

Obsahová reklama Google

Bannerovou alebo obrázkovou formou reklamy oslovíte presne cielenou reklamou zákazníkov v aplikáciach mobilov, tabletoch, TV alebo počítačoch. Vhodná forma pre brandové reklamy je s možnosťou prepojiť viaceré spôsoby reklamy na internete a tak získať väčšie postavenie na internete.
Obsahová reklama Google

Google remarketing reklama

Google remarketing


Každá profesionálne spracovaná reklama na internete obsahuje aj remarketingovú kampaň. Remarketing sa nastavuje sofistikovane a cieli na existujúcich návštevníkov web stránok, vďaka čomu máme veľmi nízku cenu za klik. Dynamický remarketing je vhodný pre všetky eshopy a zobrazujú sa priamo navštívené produkty, ktoré návštevníci nenakúpili.

Vedeli ste, že takmer nikdy sa neuskutoční transakcia v eshope z prvej návštevy?


Youtube reklama

Videoreklama je v tomto období využívaná čím ďalej, tým častejšie. Ak máte video, ktorým sa chcete pochváliť svojim zákazníkom Youtube reklama je tým správnym predajným kanálom.

Koľko stojí reklama na Youtube? Platíte len vtedy ak Youtube reklamu užívateľ nepreskočí a ceny za zhliadnutie sa pohybujú od 1 centu.


Youtube reklama

Google nákupy

Google nákupy
Produktové reklamy majú najvyššiu výkonnosť čo je ideálna forma reklamy na internete pre eshopy. Využite Google nákupy naplno pre Váš eshop. Reklamy v nákupoch sa zobrazujú vo vyhľadávaní Google priamo s produktovým obrázkom, cenou a predajcom čo zvyšuje konverzný pomer. Získavajte nové objednávky aj týmto originálnym predajným kanálom. Zabezpečíme celý proces až do spustenia.

Google reklamy
na mieru

Flexibilný prístup

Flexibilný prístup

Profesionalita s výsledkami
Certifikovaný špecialista

Certifikovaný špecialista

Oficiálne uznávaný špecialista od Google
Odborný garant

Odborný garant

Najvyššie štandardy kvality
Google reklamy s AI

Google reklamy s AI

Originálne Google reklamy vytvorené s umelou inteligenciou
Maximálny výkon

Maximálny výkon

Z online trhu pre Vás vyťažíme maximum

Audit Google reklamy
zadarmo!

Kontaktujte nás

Telefonické konzultácie poskytujeme zadarmo
Prídeme k Vám?
info@roi-index.com

Odborná konzultácia zadarmo

10% kredit na Google reklamu
Každý náš klient dostane na Google reklamu 10% kreditu za mesiac!

Napríklad pri mesačnom rozpočte 1000 Eur, Vám darujeme až 100 Eur.

Komu pomáhame s cielenou reklamou