• Google Partner

Google reklama

Profesionálne nastavenie Google reklamy,
od Google Partnera

Každý mesiac Vám darujeme až 10% kreditu na kliky do Google reklamy. napr. pri mesačnom rozpočte 1000 Eur bez DPH, Vám darujeme až 100 Eur bez DPH. Rozpočet 1000 Eur pre Vás bude náklad len 900 Eur bez DPH.Google ads je v dnešnej dobe najčastejší spôsob online marketingu. Ponúka rôzne možnosti reklama na internete. vďaka robústnemu prostrediu a možnosťami na detailné nastavenie.
Najznámejšie Google reklamy sú vo vyhľadávaní, bannerová reklama a remarketing.
Častá otázka zo strany klientov, koľko stojí reklama na Googli, na toto nie je jednoznačná odpoveď.
 
Našim individuálnym prístupom nastavíme reklamy tak aby plnili Vaše obchodné ciele. 
 
S našimi profesionálnymi skúsenosťami počas 18 rokov v reklame na internete a stovkami realizovanými reklamami na internete Vám zaručíme kvalitné a hlavne odborné nastavenie Google reklamy.
 
Vypočujeme Vás, radi spoznáme Vaše firemné procesy, čo chcete dosiahnúť a koľko investovať do reklamy. Rozpočet je možné použiť podľa Vašich možností, každý má iné možnosti a tiež od oblasti podnikania a Vašej konkurencie.
Ak máte existujúci Google ads účet spracujeme Vám analýzu zadarmo, Vy sa potom rozhodnete či pôjdeme spolu do spolupráce.
 
Riešenie, ktoré navrhneme bude detailné a bude možné ho aplikovať do praxe takmer okamžite, v závislosti na objeme prác a požiadaviek.
 
Našim cieľom je Vaša spokojnosť s pozitívnymi výsledkami, počítame s návratnosťou investície do reklamy.
 
V prehľadných reportoch uvidíte progres zobrazovania reklamy, počet kliknutí na reklamy a zvýšený záujem o Vaše služby alebo produkty a ROI index bude Vašim partnerom v Google reklame.

Reklama vo vyhľadávaní Google

Vhodným výberom kľúčových slov sa Vaše reklamy zobrazia len zákazníkom, ktorí majú záujem o Vaše služby či produkty. Odborným nastavením zvýšime skóre optimalizácie reklamy, čím získame nižšiu cenu za klik pay per click. Za zobrazovanie reklamy neplatíte.

Google reklama
 

Obsahová reklama Google

Bannerovou alebo obrázkovou formou reklamy oslovíte presne cielenou reklamou zákazníkov v aplikáciach mobilov, tabletoch, TV alebo počítačoch. Vhodná forma pre brandové reklamy s možnosťou prepojiť viaceré spôsoby reklamy na internete a tak získať väčšie postavenie na internete.

Google reklama
 

Google ads remarketing

Každá profesionálne spracovaná reklama na internete obsahuje aj remarketingovú kampaň. Remarketing sa nastavuje sofistikovane a cieli na existujúcich návštevníkov web stránok, vďaka čomu máme veľmi nízku cenu za klik. Dynamický remarketing je vhodný pre všetky eshopy a zobrazujú sa priamo navštívené produkty, ktoré návštevníci nenakúpili. Vedeli ste, že takmer nikdy sa neuskutoční transakcia v eshope z prvej návštevy?

Google reklama

Youtube reklama

Videoreklama je v tomto období využívaná čím ďalej, tým častejšie. Ak máte video, ktorým sa chcete pochváliť svojim zákazníkom Youtube reklama je tým správnym predajným kanálom. Koľko stojí reklama na Youtube? Platíte len vtedy ak youtube reklamu užívateľ nepreskočí a ceny za zhliadnutie sa pohybujú od 1 centu.
 

Google nákupy

Produktové reklamy majú najvyššiu výkonnosť čo je ideálna forma reklamy na internete pre eshopy. Využite Google nákupy naplno pre Váš eshop. Reklamy v nákupoch sa zobrazujú vo vyhľadávaní Google priamo s produktovým obrázkom, cenou a predajcom čo zvyšuje konverzný pomer. Získavajte nové objednávky aj týmto originálnym predajným kanálom. Zabezpečíme celý proces až do spustenia.


Google reklama

Google reklamy
na mieru

Obchodný cieľ

Obchodný cieľ

Predaj produktov alebo služieb, zvýšenie objednávok
Stratégia

Stratégia

Návrh vhodnej predajnej stratégie je úvod úspechu
Meranie, nastavenie

Meranie, nastavenie

Dôležité je to aby sme vedeli odkiaľ chodia zákazníci
Spustenie

Spustenie

Zber dát a pravideľná optimalizácia v prospech progresu
Vyhodnotenie

Vyhodnotenie

Pravideľné vyhodnotenie je základom dlhodobého úspechu

Vyťažte z internetu
maximum!

Kontaktuj nás

Pri káve si povieme ako Vám môžeme pomôcť v online svete aby ste napredovali
+421 (0) 908 771 673
Prídeme k Vám?
info@roi-index.com

Pomôžeme aj Vám?