Tvorba web stránok na mieru

Profesionálna tvorba web stránok na mieru

Potrebujete vytvoriť pre seba alebo svoju firmu online prezentáciu, no neviete, kde začať? Tento základ vás naučí, ako vytvoriť webovú stránku – malú alebo veľkú – za krátky čas.

Zastavte čokoľvek, čo robíte, a položte si túto jednoduchú otázku: "Potrebujem webovú stránku?" Ak bola vaša odpoveď iná ako „áno“, musíte sa znova zamyslieť. Nezáleží na tom, či ste šéfom nadnárodnej korporácie, ktorá zamestnáva tisíce ľudí, alebo miestneho obchodu pre mamičky, potrebujete webovú stránku, ktorá pomôže potenciálnym zákazníkom nájsť vás online. Ak máte firmu, nezriadenie web stránok znamená stratu príjmu. To nechcete.

Našťastie máte k dispozícii obrovské množstvo webhostingových služieb. Výber jednej je zložitá časť, pretože závisí od kvality služby a jej schopnosti zodpovedať vašim potrebám. Najlepšie webhostingové služby sú skvelým miestom na začatie.

Pokiaľ ide o skutočné vytváranie web stránok a dizajnu vášho webu, máte tiež veľa možností. Môžete si najať niekoho, kto navrhne a nakóduje webovú stránku, alebo si to môžete vyskúšať sami (ak ste nováčik,  najlepším  východiskovým bodom sú Najlepšie kurzy na učenie sa, ako vytvárať webové stránky). Na vytváranie webových stránok môžete použiť službu tvorby web stránok. Spôsob, akým tieto rozhodnutia zladíte, závisí od vašich schopností, času, rozpočtu a šikovnosti.

Ak ste pripravení začať, táto príručka vám predstaví viac detailov, ktoré vám pomôžu začať s vytváraním vlastnej webovej stránky, aj keď nemáte žiadne skúsenosti. Majte na pamäti, že žiadny z týchto spôsobov vám nedá nápad na víťaznú webovú stránku – to je na vás. Tiež z vás neurobia webového  dizajnéra, prácu, ktorá sa líši od vytvárania webu. Napriek tomu tieto služby vyriešia, vašu potrebu s cieľom mať svoje vlastné web stránky, ktoré pochádzajú z rozsiahlych odborných znalostí v CSS, FTP, HTML a PHP. Začnime.

Blogovanie pre zábavu a zisk

Blog, skratka zastaraného slova „weblog“, je jedinečná podmnožina webových stránok, ktorú možno poznáte z jej známeho rozloženia. Nový obsah sa zvyčajne nachádza v hornej časti stránky a staršie príspevky sa odhalia pri posúvaní nadol. Ak potrebujete rýchlo vytvoriť jednoduchú webovú stránku, začať s blogovou službou je skvelý spôsob, ako začať.

Hlavným hráčom v blogovej hre je systém na správu obsahu (CMS), ktorý poháňa milióny webových stránok vrátane  Stránky sa neuveriteľne ľahko nastavujú, prispôsobujú a aktualizujú – ideálne na dennej báze. Nemusíte sa učiť luxusné triky na FTP (aj keď ich určite môžete použiť, ak chcete), a existuje smiešne množstvo bezplatných a platených  tém a doplnkov, ktoré dajú vášmu webu peknú tvár a sú značne rozšírené.

Ak dávate prednosť tradičnejšej adrese URL, budete si ju musieť kúpiť od webhostingovej spoločnosti. Ceny doménových mien sa môžu pohybovať od extrémne lacných až po extrémne drahé, bežný náklad je cca 15 Eur / rok za doménu a cca 30 Eur / rok za hosting. Budete chcieť niečo krátke, ale evokujúce a chytľavé.

V závislosti od hostiteľskej služby si možno budete môcť použiť CMS a nahrať ho na vašu vlastnú hosťovanú platformu, ak chcete použiť doménu, ktorú ste si zakúpili inde.

Ak máte obavy z toho, ako bude vaša stránka vyzerať na mobilných zariadeniach, netrápte sa. Stránky vytvorené na týchto blogovacích platformách zvyčajne obsahujú verzie responzívneho dizajnu vhodné pre mobilné zariadenia, takže sú dobre naformátované pre smartfóny a tablety.

Vybudujte si svoju osobnú online #značku

Blogy sú nafúknuté, ale niekedy potrebujete jednoduché miesto na zaparkovanie svojho miesta na internete na účely budovania značky. V tomto prípade môžete získať iba webovú stránku s menovkou alebo, ako si to predstavujeme, osobnú webovú stránku. Namiesto interného odkazovania na váš obchod alebo iné stránky, ktoré by ste si všimli, ako by ste to urobili s tradičnejšími webovými stránkami, osobné stránky zvyčajne obsahujú odkazy, ktoré idú inam – na vaše sociálne siete, zoznamy prianí, zoznamy skladieb alebo čokoľvek iné, čo je možné prepojiť.

Príkladom služby sú štítky. Jednoducho nahráte jednu veľkú fotografiu ako pozadie pre svoju osobnú webovú stránku a potom jemne prekryjete informácie a odkazy, aby ste vytvorili svoj digitálny štítok. Tieto web stránky vám pomôžu obrázky z vašich sociálnych sietí alebo z pevného disku a potom poskytujú nástroje na to, aby text a odkazy fungovali nenápadne, aj keď sa vám naozaj oplatí pozrieť si iné osobné stránky, aby ste mali predstavu o tom, čo funguje.

Tieto služby zvyčajne ponúkajú prémiovú úroveň, ktorá poskytuje väčšiu flexibilitu hostingu.

Umelci s významnými portfóliami, ktoré sa môžu predviesť, by sa nemali cítiť vynechaní. Existuje množstvo tvorcov osobných stránok/stránok, ktoré zobrazujú vašu prácu rovnako dobre alebo lepšie ako Instagram.

Prechod na služby s vlastným hosťovaním

Keď je čas ísť za hranice blogov, za online životopisy, za stránku s odkazmi, na ktorú službu sa obrátite, aby ste získali plnohodnotnú stránku, ktorá vám dáva flexibilitu pri vytváraní takmer čohokoľvek, po čom túžite?

Keď sa však vaša firma rozrastá, vaša webová stránka môže potrebovať väčší výkon. Vtedy by ste sa mali pozrieť na  cloud ,  VPS a  vyhradený  hosting. Tieto úrovne služieb sú pre prípad, keď skutočne potrebujete webového hostiteľa, ktorý ponúka veľa úložného priestoru, značné množstvo mesačných prenosov údajov a množstvo e-mailových účtov.

Aj keď sa do týchto webových hostiteľov nezaregistrujete, mali by ste hľadať služby, ktoré ponúkajú podobné funkcie. Budete chcieť WYSIWYG editor, ktorý vám umožní upraviť každú stránku a pridať obrázky, videá a sociálne odkazy. Znížiť pár peňazí navyše vám zvyčajne prinesie robustné balíčky elektronického obchodu a optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) pre lepšie umiestnenie Bing, Google a Yahoo.

Tvorba web stránok na mieru

Obchodný cieľ

Obchodný cieľ

Predaj produktov alebo služieb, zvýšenie objednávok
Stratégia

Stratégia

Návrh vhodnej predajnej stratégie je úvod úspechu
Meranie, nastavenie

Meranie, nastavenie

Dôležité je to aby sme vedeli odkiaľ chodia zákazníci
Spustenie

Spustenie

Zber dát a pravideľná optimalizácia v prospech progresu
Vyhodnotenie

Vyhodnotenie

Pravideľné vyhodnotenie je základom dlhodobého úspechu

Vyťažte z internetu
maximum!

Kontaktuj nás

Pri káve si povieme ako Vám môžeme pomôcť v online svete aby ste napredovali
+421 (0) 908 771 673
Prídeme k Vám?
info@roi-index.com