Blog

Marketingová agentúra ROI index

SEO optimalizácia

SEO optimalizácia s garantovanými výsledkami

Ak si prajete mať svoje web stránky na vopred definované kľúčové slová na prvej strane v neplatenom vyhľadávaní je SEO optimalizácia pre vyhľadávače služby priamo pre Vás.

SEO optimalizáciou pre vyhľadávače získate s našou garanciou prvú stranu v Google na presne definované kľúčové frázy, na základe klasifikačnej analýzy kľúčových slov.

Už nemusíte platiť za každý klik a bude Vám jedno či bude denne 10 klikov alebo tisíc, náklad máte rovnaký.

SEO výsledky sa prejavia až cca o 6 mesiacov ale so samotného SEO môžete ťažiť dlhodobo a bez nákladov na kliky. Na jeden strane investujete svoj náklad na SEO služby za obdobie pol roka ale následne môžete zberať svoje ovocie v úspore nákladov na platenú reklamu na internete.

Mnohí eshopári kombinujú služby platenej reklamy na internete spolu so SEO službou a ak sa SEO prejaví, ponížia svoj náklad na online reklamy a svoje nové objednávky čerpajú z neplateného vyhľadávania na základe SEO služby.

Image

Marketingová agentúra ROI index so srdcom pre online marketing. Pomáhame firmám rásť na internete, počítame s návratnosťou investícií do reklamy. Garantujeme Vám prvú stranu na Google pri optimalizácií pre vyhľadávače.

ROI index

Reklama na internete

Sociálne siete

Image
© 2022 ROI index | Marketingová agentúra v Bratislave a Trenčíne
Image

Pomáhame firmám rásť

Office

Krajná 86
Bratislava

Office

Gen. M. R. Štefánika 426
Trenčín

Sídlo

Lermontovova 3
Bratislava
+421 908 771 673