• Google Partner

SEO analýzy

Viete ako vidí Google váš web?

SEO & UX analýzy a webová analytika je dôležitým prvkom v online napredovaní. V dnešnej dobe je vysoká konkurencia takmer v každej oblasti a preto ak chcete predbehnúť práve tú svoju konkurenciu je potrebné detailne poznať stav svojich web stránok, čo presne je potrebné zmeniť, akým smerom sa uberať aby boli všetky Vaše obchodné ciele úplne naplnené.
Radi Vám spracujeme analýzy podľa potreby SEO a/alebo UX. Používame svetovo uznávané online nástroje vo Váš prospech. Výborne spracovaná analýza je úvodný krok k celkovému úspechu web stránok.
Pred implementáciou SEO služby je vždy potrebné mať spracovanú SEO analýzu.
SEO analýza je technický dokument, ktorý použije Váš vývojár na implementáciu SEO prvkov do Vašich web stránok. Náš SEO analytik Vám pomôže. Analýza reklamy na internete je naša denná práca. Požiadajte o audit online reklamy zadarmo.
SEO analýza obsahuje aktuálny stav z hľadiska SEO, aktuálne pozície vo vyhľadávaní, návrhy ako zlepšiť pozície v neplatenom vyhľadávaní, garancie na prvú stranu na vopred definované kľúčové slová a analýzu konkurencie.
 
SEO analýzou získate technologický dokument, kde je presne definovaný Váš aktuálny stav Vašich web stránok, návrhy na zlepšenie, výstup SEO analýzy Vám zapracujú Vaši vývojári, návrhy na zlepšenie, odborné konzultácie s vývojármi na vzorné zapracovanie.
 
 
UX analýza obsahuje aktuálny stav na základe, ktorého zistíte kam presne klikajú Vaši návštevníci web stránok, ďalej návrhy ako zvýšiť efektivitu od návštevy eshopu až po reálne objednávky, A/B testovanie, webovú analytiku, použiteľnosť, užívateľsky priateľné prehliadanie a analýza konkurencie.
 
UX analýzou získate technologický dokument, kde je presne definovaný Váš aktuálny stav Vašich web stránok, návrhy na zlepšenie, nahrávanie plochy návštevníka - priamo jeho myši s pohybom po web stránkach, výstup UX analýzy Vám zapracujú Vaši vývojári a odborné konzultácie s vývojármi na vzorné zapracovanie.

SEO analýzy
detailne

Obchodný cieľ

Obchodný cieľ

Predaj produktov alebo služieb, zvýšenie objednávok
Stratégia

Stratégia

Návrh vhodnej predajnej stratégie je úvod úspechu
Meranie, nastavenie

Meranie, nastavenie

Dôležité je to aby sme vedeli odkiaľ chodia zákazníci
Spustenie

Spustenie

Zber dát a pravideľná optimalizácia v prospech progresu
Vyhodnotenie

Vyhodnotenie

Pravideľné vyhodnotenie je základom dlhodobého úspechu

Vyťažte z internetu
maximum!

Kontaktuj nás

Pri káve si povieme ako Vám môžeme pomôcť v online svete aby ste napredovali
+421 (0) 908 771 673
Krajná 86, Ba