Google Partner

SEO analýzy

Viete ako vidí Google váš web?

SEO & UX analýzy a webová analytika je dôležitým prvkom v online napredovaní. V dnešnej dobe je vysoká konkurencia takmer v každej oblasti a preto ak chcete predbehnúť práve tú svoju konkurenciu je potrebné detailne poznať stav svojich web stránok, čo presne je potrebné zmeniť, akým smerom sa uberať aby boli všetky Vaše obchodné ciele úplne naplnené.

SEO analýzy sú procesom, ktorý hodnotí a poskytuje informácie o výkone vašich webových stránok z hľadiska optimalizácie pre vyhľadávače. Tu sú niektoré dôležité body, ktoré SEO analýza môže zahŕňať:

1. Kľúčové slová: SEO analýza skúma, aké kľúčové slová sa viažu k vášmu webu a ako dobre sú tieto kľúčové slová optimalizované na stránkach. Tým pomáhate zlepšiť svoju pozíciu vo vyhľadávačoch pre relevantné vyhľadávanie.

2. On-Page faktory: To zahŕňa analýzu štruktúry webu, titulkov, meta popisov, URL štruktúry, interného prepájania a ďalších aspektov, ktoré ovplyvňujú spôsob, akým vyhľadávače indexujú a hodnotia vaše stránky.

3. Technická infraštruktúra: SEO analýza zahŕňa posúdenie technických prvkov, ako je rýchlosť načítania stránok, priateľskosť pre mobilné zariadenia, sitemapy, správne použitie značiek a ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú užívateľskú skúsenosť a indexovanie vašich stránok vyhľadávači.

4. Backlinky: Analýza backlinkov hodnotí kvalitu a množstvo spätných odkazov, ktoré vedú na váš web. To je dôležité pre vyhodnocovanie autority a dôveryhodnosti vašich stránok vo vyhľadávačoch.

5. Konkurenčná analýza: SEO analýza môže tiež zahŕňať porovnanie s konkurenciou, aby ste zistili, aké stratégie používajú a ako môžete vylepšiť svoje postavenie v porovnaní s nimi.

Výsledkom SEO analýzy sú odporúčania a konkrétne akcie, ktoré môžete vykonať na optimalizáciu vašich stránok a zvýšenie ich viditeľnosti vo vyhľadávačoch.

Radi Vám spracujeme analýzy podľa potreby SEO a/alebo UX. Používame svetovo uznávané online nástroje vo Váš prospech. Výborne spracovaná analýza je úvodný krok k celkovému úspechu web stránok.
Pred implementáciou SEO služby je vždy potrebné mať spracovanú SEO analýzu.
SEO analýza je technický dokument, ktorý použije Váš vývojár na implementáciu SEO prvkov do Vašich web stránok. Náš SEO analytik Vám pomôže. Analýza reklamy na internete je naša denná práca. Požiadajte o audit online reklamy zadarmo.
SEO analýza obsahuje aktuálny stav z hľadiska SEO, aktuálne pozície vo vyhľadávaní, návrhy ako zlepšiť pozície v neplatenom vyhľadávaní, garancie na prvú stranu na vopred definované kľúčové slová a analýzu konkurencie.
 
SEO analýzou získate technologický dokument, kde je presne definovaný Váš aktuálny stav Vašich web stránok, návrhy na zlepšenie, výstup SEO analýzy Vám zapracujú Vaši vývojári, návrhy na zlepšenie, odborné konzultácie s vývojármi na vzorné zapracovanie.
 
 
UX analýza obsahuje aktuálny stav na základe, ktorého zistíte kam presne klikajú Vaši návštevníci web stránok, ďalej návrhy ako zvýšiť efektivitu od návštevy eshopu až po reálne objednávky, A/B testovanie, webovú analytiku, použiteľnosť, užívateľsky priateľné prehliadanie a analýza konkurencie.
 
UX analýzou získate technologický dokument, kde je presne definovaný Váš aktuálny stav Vašich web stránok, návrhy na zlepšenie, nahrávanie plochy návštevníka - priamo jeho myši s pohybom po web stránkach, výstup UX analýzy Vám zapracujú Vaši vývojári a odborné konzultácie s vývojármi na vzorné zapracovanie.

SEO analýzy
detailne

Obchodný cieľ

Obchodný cieľ

Predaj produktov alebo služieb, zvýšenie objednávok
Stratégia

Stratégia

Návrh vhodnej predajnej stratégie je úvod úspechu
Meranie, nastavenie

Meranie, nastavenie

Dôležité je to aby sme vedeli odkiaľ chodia zákazníci
Spustenie

Spustenie

Zber dát a pravideľná optimalizácia v prospech progresu
Vyhodnotenie

Vyhodnotenie

Pravideľné vyhodnotenie je základom dlhodobého úspechu

Základná SEO analýza
zadarmo!

Kontaktuj nás

Telefonické konzultácie poskytujeme zadarmo
+421 (0) 908 771 673
Prídeme k Vám?
info@roi-index.com
Anna

Anna

Maximálna spokojnosť. Profesionalita, ochota, ľudsky prístup a odbornosť je u tejto spoločnosti samozrejmosťou. 100% odporúčam.
Marek

Marek

Bol som veľmi spokojný, k tomu nič viac netreba, maximálna spokojnosť.
Ján

Ján

Som veľmi spokojný. Marketingová agentúra odviedla vynikajúcu prácu. Sú nesmierne kreatívni s profesionálnym prístupom na úrovni.
Miro

Miro

Odborník na vysokej úrovni, s praxou s Google Ads a Google Analytics, môžem len odporučiť
Silvia

Silvia

Profesionalita, rýchlosť a ochota je 100% zaručená. Otázky a problémy ktoré treba vyriešiť sú vybavené lusknutím prsta ;-). Určite odporúčam.
Monika

Monika

Profesionálny a zároveň ľudský prístup

Napísali o nás

Pomôžeme Vám so SEO analýzou?

Komu pomáhame