• Google Partner

Blog

Analýza kľúčových slov so svetovo uznávanými SEO nástrojmi

Analýza kľúčových slov

Výstup analýzy kľúčových slov je zoznam kľúčových slov na ktoré sa Vám oplatí optimalizovať obsah Vašich web stránok alebo eshopu pri použití SEO služby a tiež pri reklame na internete, presne viete, ktoré kľúčové slová použiť práve pre Vaše podnikanie.


Čím je kľúčové slovo s vyššou konkurenciou, tým je drahšie pri PPC reklame a je náročnejšie optimalizovať pre takéto slová obsah zo SEO hľadiska ale platí aj to, že čím má vyššiu konkurenciu na internete, tým sú kľúčové slová s vyšším počtom vyhľadávania na internete.

Kľúčové slová v PPC reklame – každé slová, vyhľadávacia fráza ide do tkz. aukcie a čím je vyšší počet inzerentov na dané kľúčové slovo, tým je drahšia cena za klik.

Kľúčové slová pri SEO službe – čím viac prevádzkovateľov eshopov alebo web stránok optimalizuje svoj obsah v prospech vybraných kľúčových slov, tým je náročnejšie získať požadované pozície v neplatenom vyhľadávaní.

Čím je lepšia príprava pri reklame na internete a/alebo SEO službe, kde je potrebná analýza kľúčových slov, tým je zaručený lepší výsledok.

Pomáhame firmám rásť, pomôžeme i Vám?