Google Partner

Tvorba eshopov

Profesionálna tvorba eshopov na mieru

Ideme ďalej, mali by sme prediskutovať tvorbu eshopov. Ak plánujete predávať produkty alebo služby, je to nevyhnutná súčasť procesu vytvárania webovej stránky, ktorú nemožno ignorovať. Našťastie naše služby ponúkame aj v celom rade rôznych dodávaných programátorských prácach.

Medzi veci, ktoré by ste mali hľadať pri preverovaní dodávateľov pre elektronický obchod, patria tvorcovia obchodov drag-and-drop, softvér Secure Socket Layer (SSL)  na ochranu finančných transakcií a  doplnky pre e-mailový marketing, aby ste nemuseli pracovať s externými nástrojmi na propagáciu vašej firmy. Na používaní neprepojenej marketingovej služby samo osebe nie je nič zlé, ale čokoľvek, čo zvyšuje pohodlie, znamená viac času, ktorý môžete venovať zvyšku svojho podnikania.

Tvorba eshopov na mieru

Získate adresu URL mojawebstranka.sk s možnosťou online obchodovania a možnosť predaja pomocou platobnej brány. Jednou výhodou je, že je možné rozširovať funkcionality eshopov podľa potreby.

Má rozhranie drag-and-drop a všetky prvky stránky sú prispôsobiteľné. Začať s tvorbou eshopov a budete chcieť ísť na maximum za neobmedzené mesačné prenosy dát a úložného priestoru.

Tvorba
eshopov na mieru

Obchodný cieľ

Obchodný cieľ

Predaj produktov alebo služieb, zvýšenie objednávok
Stratégia

Stratégia

Návrh vhodnej predajnej stratégie je úvod úspechu
Meranie, nastavenie

Meranie, nastavenie

Dôležité je to aby sme vedeli odkiaľ chodia zákazníci
Spustenie

Spustenie

Zber dát a pravideľná optimalizácia v prospech progresu
Vyhodnotenie

Vyhodnotenie

Pravideľné vyhodnotenie je základom dlhodobého úspechu

Vyťažte z internetu
maximum!

Kontaktuj nás

Pri káve si povieme ako Vám môžeme pomôcť v online svete aby ste napredovali
+421 (0) 908 771 673
Prídeme k Vám?
info@roi-index.com