Nová klientela s Bing reklamou!

Bing ads má výborný potenciál s nižšími nákladmi za CPC. Ponúka dôkladné cielenie aj na LinkedIn profily. S našimi skúsenosťami v Bing reklame a riešeniami na mieru Vám nastavíme reklamy tak, aby sa splnili Vaše obchodné ciele.
Každý mesiac Vám pridáme až 10% kreditu do Bing reklamy

Bing reklama

Skúsení digitálni marketingoví pracovníci sa môžu a mali by naučiť, ako využiť silu Microsoft Ads a presne pochopiť, ako inzerovať na Bing. Firemné reklamy Bing vám môžu pomôcť osloviť nové publikum a využiť veľké publikum, ktoré čaká na to, kým ich oslovíte a uchopíte ich.

Pozrieme sa na to, v čom sú reklamy Bing skvelé, a ukážeme vám, ako nastaviť svoju prvú kampaň.
Prečo používať Microsoft Advertising (predtým Bing Ads)?
Microsoft Advertising je silne podceňovaný reklamný nástroj s platbou za kliknutie (PPC) pre podniky.

Bing ads
Bing reklama štatistiky
Áno, Google vlastní 84 % celosvetového trhu vyhľadávania, ale vyhľadávací nástroj od Microsoftu je na druhom mieste s 9 %. Tento rozdiel sa môže zdať značný, ale s viac ako 1 miliardou jedinečných návštevníkov každý mesiac, verte nám, veľa ľudí používa Bing.
A ak sa zameriavate najmä napoužívateľov PC, Bing môže byť pre vás ideálny. Podľa údajov siete Microsoft Search Network sa platformy môžu pochváliť 14,7 miliardami mesačných vyhľadávaní na PC a 653 miliónmi jedinečných používateľov PC.

Napriek tomu budete musieť zvážiť mnoho faktorov, ktoré presahujú veľkosť publika.

Aký je napríklad rozdiel medzi cenou za kliknutie (CZK) alebo mierou prekliknutia (MP) na jednotlivých platformách? Môžu reklamy Bing robiť veci, ktoré Google Ads nedokáže? Aké ďalšie výhody ponúka Microsoft Advertising? Niektoré odpovede vám poskytneme nižšie.
Bing Ads vs Google Ads

Väčšina malých až stredne veľkých spoločností vie, aké dôležité je inzercia v službe Google Ads. Ale veľa obchodníkov podceňuje Microsoft Ads (Bing Ads). A nastavenie marketingovej kampane v službe Microsoft Ads je rovnako jednoduché ako nastavenie kampane Google Ads.

Pre firmy existuje veľa atraktívnych výhod na nastavenie reklám Bing.

Inzerujte na viacerých miestach.

Keď používate službu Microsoft Ads, vaše reklamy sa nebudú zobrazovať len na jednej stránke. V skutočnosti sa budete zobrazovať na viacerých stránkach, pretože vlastnia Bing, MSN, Yahoo a AOL. Microsoft a Yahoo majú tiež niekoľko menších partnerských stránok, ktoré vlastnia a prevádzkujú partneri syndikovaného vyhľadávania.

Môžete sa tiež rozhodnúť, kde sa budú vaše reklamy zobrazovať. Distribúciu reklám môžete zúžiť podľa toho, kde chcete, aby sa vaše reklamy zobrazovali.

Je pravda, že Google má tiež partnerov vyhľadávania a širší dosah. Ak je však pravdepodobnejšie, že vaši zákazníci budú používať Outlook ako Gmail, Microsoft Ads môže byť pre vás.

Menšia konkurencia

Obrovské publikum Google je v niektorých smeroch skvelé, váš potenciálny dosah je oveľa väčší. Ale, ako sme už spomenuli, väčší neznamená nevyhnutne lepší.

Vyhľadávacie nástroje spojené s Microsoft Advertising majú menší segment publika. Tieto nižšie objemy vyhľadávania znamenajú menšiu súťaž o ideálne umiestnenie a menej iných inzerentov, ktorí zvyšujú náklady na vaše reklamy.

Kliknutia majú potenciál byť lacnejšie, najlepšie miesta sa budú dať ľahšie zachytiť a vy ako inzerent môžete za svoje náklady získať viac.

Výborné zacielenie

Google aj Bing vám umožňujú byť dosť špecifický, pokiaľ ide o zacielenie reklamy na úrovni kampane. Reklamné nástroje Bing vám však umožňujú vykonávať zmeny zacielenia aj na úrovni reklamnej skupiny, vďaka čomu sú kampane oveľa flexibilnejšie.

Služba Microsoft Ads vám navyše umožňuje priradiť reklamy tak, aby sa spúšťali v konkrétnom čase v časovom pásme diváka reklamy, bez ohľadu na to, kde sa nachádza. Ponuka časového pásma Google sa pri spustení vašich reklám nezmení – ak by ste chceli, aby sa rovnaká reklama zacielila na ľudí v dvoch rôznych lokalitách o 18:00 ich času, museli by ste vytvoriť dve rôzne kampane.

A ak chcete byť skutočne konkrétni o zacielení na zariadenia, Bing je lepšia voľba. Pomocou služby Microsoft Ads môžete zacieliť na publikum na základe jeho konkrétnych zariadení a operačných systémov. Google Ads vám to umožní iba s kampaňami v Obsahovej sieti a videokampaňami.

Predvolený vyhľadávací nástroj spoločnosti Microsoft

Každý predaný počítač od spoločnosti Microsoft sa dodáva s Bingom ako predvoleným vyhľadávacím nástrojom. Microsoft 365, predplatné na používanie softvérového balíka Microsoft (Excel, PowerPoint, Word atď.), prichádza s Cortanou, virtuálnou asistentkou, ktorá tiež používa Bing ako vyhľadávací nástroj.

To znamená, že každý, kto získa Microsoft 365 alebo počítač od spoločnosti Microsoft, automaticky použije Bing ako svoj predvolený vyhľadávací nástroj. Vďaka tomu je návštevnosť a potenciálny pohľad na vašu reklamnú kampaň pomerne jednoduchá!

Potenciálne nižšia sadzba CZK

Pred chvíľou jedna digitálna marketingová spoločnosť vykonala porovnávaciu a kontrastnú štúdiu medzi reklamami Bing a Google Ads. Uviedli, že na Bing minú o 35 % menej ako na Google.

Ide o to, že stále si musíte dávať pozor na čísla, ako je toto. Znie to sľubne a štúdia zohľadnila kvalitu kliknutí, ktoré získavajú. Tieto úspory sa však nemusia premietnuť presne do vašej značky.

Existujú aj ďalšie faktory, ktoré môžu ovplyvniť úspech. Možno je táto marketingová agentúra v inom odvetví ako vaša a zameriava sa na iné demografické skupiny a iné kľúčové slová. A rôzne demografické skupiny môžu navštevovať Google namiesto Bing a naopak.

Ak je vašou prioritou cena za kliknutie, je dobré spustiť vlastnú štúdiu reklám Bing vs. Google, aby ste zistili, čo je pre vašu značku najlepšie. Ak zistíte, že jedna je nákladovo efektívnejšia ako druhá, vždy môžete presunúť zvyšok svojho rozpočtu na lepšiu návratnosť investícií.

Možnosti zacielenia na profily LinkedIn

Správca reklám Bing vám umožňuje zacieliť na vysoko relevantné publikum pomocou profilových informácií z LinkedIn.

Správne: Microsoft Ads vám umožňuje zacieliť na publikum a použiť modifikátory cenových ponúk na základe informácií získaných z LinkedIn.

Reklamné kampane Bing môžete zacieliť na základe:

  •     Spoločnosť, ako je Google
  •     Priemysel, ako je zdravotníctvo, výroba, podnikové služby alebo spotrebný tovar
  •     Pracovná funkcia, ako je vzdelávanie, predaj alebo umenie a dizajn

Táto funkcia mení hru pre B2B služby. Chcete prilákať ľudí do svojej špecializovanej, vysoko technickej spoločnosti na písanie bieleho papiera? No, veci sa zjednodušili. Nájdite svojich desať klientov zo zoznamu želaní, vyhľadajte ich spoločnosť, zadajte správne odvetvie a zamerajte sa na marketingových manažérov.

Okrem LinkedIn sú reklamy Microsoft-Bing jedinou platformou, ktorá má túto schopnosť.

Microsoft Ads v režime Expert

Expertný režim vám poskytuje väčšiu kontrolu nad vašimi reklamami než inteligentný režim, ktorý je skôr štýlom „nastav a zabudni“. Expertný režim je plnohodnotná, skutočná ponuka správy kampaní. Zistíte, že do svojich reklám môžete pridať ďalší obsah a získate väčšiu kontrolu nad správou kampaní. Navyše sú tu ďalšie prehľady a sledovanie výkonnosti.

Tento režim je najlepší pre pokročilých obchodníkov a reklamných profesionálov, ktorí chcú byť praktickí.

Po prepnutí z inteligentného režimu do režimu experta už niet cesty späť. Uistite sa teda, že ste pripravení na veľké ligy.

Bing reklamy na mieru

Obchodný cieľ

Obchodný cieľ

Predaj produktov alebo služieb, zvýšenie objednávok
Stratégia

Stratégia

Návrh vhodnej predajnej stratégie je úvod úspechu
Meranie, nastavenie

Meranie, nastavenie

Dôležité je to aby sme vedeli odkiaľ chodia zákazníci
Spustenie

Spustenie

Zber dát a pravideľná optimalizácia v prospech progresu
Vyhodnotenie

Vyhodnotenie

Pravideľné vyhodnotenie je základom dlhodobého úspechu

Audit Bing reklamy
zadarmo!

Kontaktuj nás

Telefonické konzultácie poskytujeme zadarmo
+421 (0) 908 771 673
Prídeme k Vám?
info@roi-index.com

Odborná konzultácia zadarmo

Prečítajte si čo o nás napísali

epi.sk
sme.sk
zisk.sk
hnonline.sk
markiza.sk

Komu pomáhame s cielenou reklamou